"די לחרדה!" - קורס פסיכולוגי לטיפול עצמי בחרדה

גלו את הטכניקות שפסיכולוגים משתמשים בהן לפתור חרדות 

"די לחרדה!" הוא קורס אינטרנטי מקיף המעניק כלים מוכחים לטיפול עצמי בשיטת CBT – שיטה מדעית, מבוססת מחקרים, ומוכחת בתחום הפסיכולוגיה המודרנית לטיפול בחרדות ופוביות

בהנחיית ד"ר אוהד הרשקוביץ

לחצו כאן להתחיל

*הירשמו עוד היום בתקופת ההשקה וקבלו הנחה של 75% מעלות ההרשמה!

איך עובד טיפול עצמי?

היום ניתן לקיים טיפול בשיטת CBT גם בפגישות מול מטפל וגם באופן עצמאי באמצעות כלים מקוונים. ישנם קורסים ותוכנות המלמדים את אותם טכניקות ומאפשרים למטופל לתרגל עם כלים טיפוליים ללא צורך בפגישות עם מטפל.  

מה קורה בקורס המקוון "די לחרדה!" לטיפול עצמי? 

 •  מקבלים הסברים כמו בטיפול פרונטלי, באמצעות סרטוני וידיאו 
 •  מקבלים גם כלים להורדה/הדפסה ותרגול, כולל דוגמאות
 •  במהלך השיעור השבועי, יוענק כלי חדש בכל פעם 
 •  מקבלים זמן לתרגל את הכלי השבועי בין השעורים במהלך השבוע 
 •  תוך כדי הקורס, תוכלו לקבל תמיכה באמצעות קבוצת תמיכה או פגישה אישית עם דר' אוהד הרשקוביץ  


בסופו של דבר בקורס לטיפול עצמי לומדים את כל הכלים החשובים, זה נעשה במתכונות הדומה לטיפול אישי בקליניקה, ולפי מחקרים ניתן להפיק את אותה תועלת כמו בטיפול מול מטפל בשר ודם – עם תוצאות מוכחות בקרב מאות אלפי מטופלים ברחבי העולם!

מה תקבלו בקורס "די לחרדה!" ?

הסברים מקצועיים בוידאו 

הקורס מועבר באמצעות מערכת מתקדמת המאפשרת לכם לצפות בכל זמן מכל מקום ומכל מכשיר באמצעות סרטוני וידאו באיכות גבוהה בהם ניתן לצפות ללא הגבלה (בטווח של הקורס). במהלך הקורס ד"ר אוהד הרשקוביץ נותן לכם הסברים פשוטים להבין מה גורם לחרדה ואין ניתן לפתור אותה.

כלים פשוטים ליישום

ד"ר אוהד הרשקוביץ מלמד אותכם אך ורק כלים מוכחים ומתקדמים מעולם הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי (CBT) שפותחו על ידי פסיכולוגים מובילים ומוסמכים. כל שיעור קל להבנה ויישום, וניתן זמן לתרגול בין כל שיעור ושיעור.

תמיכה מקיפה 

בנוסף למערכת הקורסים המתקדמת, אתם תקבלו גישה לקבוצת התמיכה בניהול ד"ר אוהד הרשקוביץ, בה תוכלו להתייעץ, לשאול ולשתף בחופשיות. בנוסף לקבוצת תמיכה ישנה אפשרות לקבוע פגישה אישית עם דר' הרשקוביץ במידת הצורך.

תהנו מהנחה של 75% בתקופת ההשקה! 

תקופת ההשקה מסתיימת בעוד...

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

ימים

שעות

דקות

שניות

תהנו מהנחה של 75% בתקופת ההשקה! 

תקופת ההשקה מסתיימת בעוד...

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

ימים - שעות - דקות - שניות

התחילו ללמוד את הכלי הראשון היום!

לחצו כאן להתחיל

מהם היתרונות של טיפול עצמי על טיפול בקליניקה?

הקורס לטיפול עצמי מציע מספר יתרונות על טיפול מול מטפל ל:

 •  למי שלא מוצא מטפל עם הכשרה רשמית ב-CBT קרוב לבית 
 •  למי שאין לו זמן להגיע לטיפול בפגישה אישית כל שבוע 
 •  למי שאין לו תקציב להוציא על טיפול אישי כל שבוע 
 •  למי שלא מרגיש בנוח לשתף אנשים אחרים בנושאים רגישים 
 •  למי שיש לו משמעת ויכולת לעבוד לבד

איך הקורס "די לחרדה!" ישפיע לכם על החרדות?  

אילו תוצאות רואים בסוף הקורס לטיפול עצמי?

 •  מסוגלות לקום מהמיטה בבוקר ביתר שקט, בשלווה וברוגע. גוף רפוי ורגוע, עם כמות קטנה יותר של מתחים, ובראש נחת ושלווה.
 •  התמודדות יעילה יותר עם מצבים, פחות התנהגויות של הימנעות, בריחה, צורך בוודאות ושליטה או נטייה לפרפקציוניזם.
 •  מצבים לא נעימים או מבאסים פחות יתפתחו לחרדה, לחץ או כעס, וגם אי הנעימות של תחושת הבאסה תחלוף יותר מהר.
 •  יותר ביטחון בחיי היומיום להתמודד אם יקרה משהו, ופחות תיבהלו מאותו מצב כי תהיו ערוכים אליו.
 •  תפסיקו לנתח מצבים בצורה שלילית, ולא תחפשו את הבעיות ואת הדברים הרעים שיכולים לקרות בכל סיטואציה. 
 •  תהיו יותר פתוחים לקבל את הדברים הטובים בחיים – הם ימלאו אתכם בתחושת סיפוק ויטענו לכם את המצברים. 
 •  לסיכום, אתם תראו שאתם מצליחים להשתלב ביותר פעילויות, ליהנות מיותר דברים, והאמונה ש'אנו מצליחים לנהל את החיים' תכווין את צעדכם.

עדיין חוששים? אין מה להפסיד

טיפול עצמי חרדות CBT

שיעור ראשון בחינם

תוכלו להתרשם ללא הרשמה או תשלום ולהחליט אם הקורס נראה לכם מתאים

30 יום אחריות מלאה

יש לכם חודש להתנסות בקורס ואם לא אהבתם מכל סיבה, תקבלו החזר מלא

ניתן לשלב עם טיפול קלאסי

תחסכו זמן וכסף בפגישות עם מטפל על ידי קבלת הסברים וכלים לתרגול לפני הפגישה

החזר מלא ל-30 יום, אין מה להפסיד!

לחצו להתנסות בחינם

מה הלקוחות אומרים על הטיפול אצל ד"ר אוהד הרשקוביץ?  

רוצים גם אתם להצטרף לקבוצת הבוגרי טיפול שהצליחו לנצח את החרדה?

בתקשורת: ד"ר אוהד הרשקוביץ הופיע ב...

דר אוהד הרשקוביץ

אודות ד"ר אוהד הרשקוביץ

ד"ר אוהד הרשקוביץ – מנהל לשעבר של מכון CBT ופסיכולוג בפתח תקווה – הינו מומחה לטיפול קוגניטיבי התנהגותי. לאחר סיום הדוקטורט שלו בפסיכולוגיה קלינית בשיקאגו בשנת 2004, ד"ר הרשקוביץ ביצע עלייה לארץ ופתח וניהל בין השנים 2009-2017 את מכון CBT – מכון ארצי לטיפול קוגניטיבי התנהגותי. כיום, ד"ר הרשקוביץ מטפל במסגרת קליניקה פרטית בפתח תקווה ובאמצעות קורסים וסשנים דיגיטליים. במהלך השנים, עזר ד"ר הרשקוביץ למאות מטופלים לחזור לחיים טובים יותר באמצעות טיפול בחרדות, OCD, הלם קרב, הפרעות אכילה, PTSD ועוד. כעת, הוא מציע קורס אינטרנטי לטיפול עצמי בחרדה והתקפי חרדה, באמצעות כלים מוכחים ומנוסים.

רוצים שד"ר אוהד יעזור גם לכם?

תהנו מהנחה של 75% בתקופת ההשקה! 

תקופת ההשקה מסתיימת בעוד...

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

ימים

שעות

דקות

שניות

תהנו מהנחה של 75% בתקופת ההשקה! 

תקופת ההשקה מסתיימת בעוד...

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

ימים - שעות - דקות - שניות

מתלבטים? הנה כמה נתונים שיעזרו לכם להחליט  

 •  קורס זה יעזור לכם להגיע לתוצאות משמעותיות תוך זמן קצר בהרבה מטיפולים בשיטות אחרות הנחשבים למיושנים ופחות אפקטיביים 
 •  בנוסף לחיסכון בעלות הטיפולים, כעת תוכלו להתמודד עם המצב ללא שימוש בתרופות שעולות גם הן כסף רב ולא בהכרח עוזרות להליך הריפוי 
 •  השיטה מתבססת על טיפול עצמי, כך שהיא מקנה לכם עצמאות מרבית ומאפשרת לכם לעזור לעצמכם בכל פעם מחדש מבלי להיות תלויים בגורם צד שלישי 
 •  שיטת ה-CBT נחשבת לשיטה מבוססת מחקרים בעולם הפסיכולוגיה המודרנית, ומוכיחה את עצמה בכל יום מחדש עם תוצאות אופטימליות לטווח ארוך 
 •  במידה ונתקלתם בקושי במהלך הקורס, אתם לא לבד! דר' אוהד זמין לעזור לכם במסגרת קבוצת התמיכה או בפגישה אישית

מהי בכלל חרדה?  

איך נראות הסמפטומים של חרדה? איך מבדילים בין חרדה לפחד נורמטיבי?

 •  חרדה היא מצב פסיכולוגי ו/או פיזיולוגי בו האדם חש אי שקט פיזי ונפשי, בשל מחשבה שמשהו רע עומד לקרות. 
 •  בחרדה עולות מחשבות שמעוררות חרדה ועשויות להיות מחשבות הן על איום וסכנה ממשיים והן על דמיוניים, ועשויות להופיע באופן מודע כמו גם שלא במודע. 
 •  החרדה מתאפיינת בתחושות פיזיות כגון דופק מהיר, מועקה, נשימה מהירה, הזעה, רעד, טשטוש חושים ותחושת עילפון/סחרור וכן במתח נפשי, חשש, דאגה ותחושות פחד.  
 •  החרדה עלולה להתבטא בדחפים התנהגותיים לברוח או להמנע ממצבים לא נעימים או מצבים של חוסר-שליטה, לתקוף או להשתלט על אחרים, לברר או לבצע בדיקות חוזרות במצבים של אי-ודאות, להשען על גישה פרפקציוניסטית במקום לסמוך על "מספיק טוב", או לבצע טקסים התנהגותיים שמביאים הרגשה נעימה מיידית כמו אכילה, קניות, הימורים, שימוש באלכוהול או סמים, או טקסים כפייתיים כגון סדר, ניקיון, ועוד הרבה. 
 •  החרדה יכולה להשפיע לרע על, או להפריע לתפקוד שלנו. נחווה קושי להרדם או לישון רצוף, להתרכז בעבודה, לדבר מול קהל, לתפקד במיטה, לנהוג בפוקוס מלא, ועוד.
 • יש גורמים מקצועיים הטוענים שחרדה נבדלת מפחד בכך שהיא רגש מעורפל שאינו קשור לגירוי חיצוני מסוים, או הקשור לגירוי הנתפס כסכנה עתידית, בעוד שפחד הוא תגובה לסכנה ממשית ומיידית. כתוצאה מכך, פחד מביא לתגובת הילחם או ברח בעוד חרדה, הנתפסת כתגובה לדבר מה בלתי ניתן לשליטה או שלא ניתן להימנע ממנו, גורמת לתחושת חוסר אונים.
מה זה חרדה

מהן ההשלכות של חרדה?  

מהן השלכות של חרדה

 כתוצאה מחוויה מתמשכת של השלכות החרדה, שתוארו לעיל, אנו מתחילים להרגיש בהשפעה מול אנשים אחרים ומול הסביבה. זה יכול מאוד להשפיע על זוגיות, למשל כשהקשר הופך להיות מרוכז בלחץ במקום להיות מרוכז באהבה, אינטימיות וקרבה. יחסים בעבודה הופכים ליחסים של פרפקציוניזם, שליטה, 'מי צודק' ו'מי מנצח', במקום להיות מושתתים על עבודת צוות ותמיכה הדדית. מטלות הופכות למכבידות במקום שהם יהיו לאתגרים שאנו נהנים לבצע ולסיים. קשה יותר להרפות וליהנות בסופי שבוע ובחופשות, קשה יותר ליהנות מבילויים עם חברים, ויש עוד המון דוגמאות שאפשר לציין.

האם חרדה יכולה לעבור מעצמה?

קודם כל, חשוב להבין שחרדה היא בעצם סט של סימפטומים, ולא בעיה קונקרטית אחת. סימפטומים אלו כוללים מחשבות שליליות, תחושות לא נעימות, ורגשות לא נעימים של עוררות יתר. הם יכולים גם לכלול התנהגויות שונות כמו הימנעות, בריחה, שתלטנות, פרפקציוניזם או צורך בוודאות. מה שעומד מאחורי כל הסימפטומים הללו זה דפוסי חשיבה והתנהגות לא בריאים, ומדובר על דפוסים שלמדנו בדר"כ בגיל צעיר והם מלווים אותנו לאורך חיינו. מה שקורה לעיתים זה שדפוסים אלו מתנגשים עם מצבים מסוימים במציאות, שבהם הדפוסים אינם יעילים או אינם משרתים אותנו ברמה של התמודדות, וזה כמובן מגביר את תחושת הסבל שאנו חווים. זו היא הסיבה שמסבירה למה סימפטומים של חרדה נוטים לעלות ולרדת, מדי תקופה, תלוי התמודדויות החיים שלנו. בקשר לזה, צריך לזכור שהמנגנון המפעיל תמיד יהיה קיים, עד שלא נשנה אותו. אז גם אם החרדה יכולה להשתפר זמנית, בהחלט ישנה אפשרות שהיא תחזור בעתיד. אז כדי לענות על השאלה, חרדה אכן יכולה להשתפר באופן שטחי אך ללא שינוי יסודי ב"תשתית החרדה" היא עלולה להתמיד, לחזור, או להחמיר עם הזמן.

האם חרדה עוברת לבד

יש פתרון לחרדה - הכירו את שיטת CBT  

יש פתרון לחרדה

שיטת CBT (בעברית: טיפול קוגניטיבי התנהגותי), מתבססת על ההנחה כי הרגשות ודפוסי ההתנהגות שלנו מושפעים מהמחשבות (ומהפרשנות שאנו נותנים להן). 

 • הטיפול מאפשר למטופל לבצע שינוי באיכות חייו באמצעות רכישת כלים קוגניטיביים (המאפשרים זיהוי המחשבות השליליות והטורדניות והחלפתן במחשבות ריאליות וחיוביות) וכלים התנהגותיים (המסייעים ברכישת דפוסי התנהגות חדשים על ידי חשיפה הדרגתית ומבוקרת לסיטואציות מאיימות). 
 • בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (בניגוד לטיפול הפסיכו-דינמי), המטפל אינו נובר בנבכי העבר של המטופל ולא עוסק בשאלה – "למה קרה?", אלא מתמקד בשינוי דפוסי חשיבה והרגלי חיים לשיפור איכות החיים של המטופל בעתיד. 
 • טיפול CBT הינו טיפול פרו אקטיבי, במסגרתו מתקיים שיתוף פעולה בין המטפל למטופל הן בשלב של זיהוי דפוסי החשיבה השליליים והן בשלב של החשיפה ורכישת טכניקות לאימוץ דפוסי התנהגות סתגלניים ומציאותיים. במהלך הטיפול מקבל המטופל מטלות, המסייעות לו להתמודד עם הסימפטומים לבעיה, הלכה למעשה. 
 • אחד היתרונות הדומיננטיים של טיפול קוגניטיבי התנהגותי, בא לידי ביטוי בעובדה שהוא קצר וממוקד. בדרך כלל, הוא נמשך בין שלושה לשישה חודשים (בין 10-20 מפגשים) ולכן הוא נחשב לזול יותר, בהשוואה לסוגי טיפולים אחרים.  

 ממה חוששים יותר? לנסות או להמשיך לסבול?